| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care nu m-a last sa dorm...maine dimineața iar sunt zombi și mă cearta șeful. Băieți, sunteți bogați, aveți mașini și vile și va cuplați cu o gagica.Cum reacționați atunci ca din întâmplare aflați de la un prieten avocat ca iubita voastră se interesează de toate masurile legale sa pună mana pe averea voastră? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| Fonk a răspuns:

O dau afară de$br@c@ă in strada

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa mi le ia... si sa termine ea de platit creditul la casa. hahahaha

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu-i dai nimic.

| Hammurabi a răspuns:

Nu prea se poate, că ea stă chiar mai bine decât mine la situația materială.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Hammurabi):

Cum e posibil asta frate? tu ești patron de hotel, cum sa câștige mai mult decât tine?

| Hammurabi a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ea e din Jamaica. Familia ei sunt proprietari de sute de hectare de terenuri în Columbia și cultivatori/exportatori de cafea.
Partea ei din toată afacerea asta reprezintă un venit anual destul de mare pe care ea îl primește de acolo. Plus că o parte din venit l-a reinvestit aici în Patras în câteva magazine de fashion care produc și astea destul de bine.
N-am făcut un calcul exact, dar eu cam așa apreciez, că veniturile ei anuale sunt ceva mai mari. laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Hammurabi):

Ooo frate, o negresa...îmi place de tine

| Hammurabi a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

laughing Nu e negresă.
E puțin mai creolă la culoarea pielii dar n-are trăsături de negresă.
Dar e... nu-ți mai povestesc, că nu e frumos. rolling on the floor

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Hammurabi):

Bravo frate respect

| LordCristobal a răspuns:

Scap cat mai repede de ea, femeile de genul asta sunt foarte periculoase.