| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume am o dilema din cauza căreia m-am înecat cu un croissant și m-am făcut roșu la fata ca un rac, m-a văzut șeful și a ras de mine. Fetelor voi va simțiți împlinite atunci când va cere iubitul de soție știind ca voi l-ați presat cu ultimatumuri și șantaje emoționale? Băieți cum faceți fata presiunilor și jocurilor psihologice pe care vi le fac iubitele voastre ca sa le cereți de soție?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu astept sa ma ceara in casatorie madalina ghenea, in urma presiunilor pe care i le-am facut in mod psihologicwinking

[Sfat >> pe viitor numai face 'preludiu' la intrebari, scenariul tau : am cazut de pe scaun, m-am inecat, am murit de ras etc treci direct la intrebare!winking ]

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Simpatic):

Tu când faci sex sari peste preludiu?

| Simpatic a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Hehe, cum pui si tu problema happy
mi-a placut de altfel
pai depinde cu cine fac sex, daca sunt cu o 'profesionista' atunci nu fac preludiu ca ar trebui sa platesc extra pentru astawinking
daca sunt cu iubita atunci da ai dreptate, nu se sare peste!

deci ai dreptate ce sa zic laughing

| sierra1 a răspuns:

"va simțiți împlinite atunci când va cere iubitul de soție"

corect, ăla e punctul terminus. Nu contează mijloacele!

| Emma30555 a răspuns:

Eu cred ca e mai mult o prejudecata afirmație ca fetele vor sa se mărite și fac presiuni pe băieți. De fapt ține de persoana. Când vrea băiatul sa se însoare și pune presiune pe fata cum ți se pare? Diferența e ca, în principiu fetele nu prea cedează la genul asta de presiuni pe când băieții sunt mai slabi, cei care fac asta, sunt nehotărâți, probabil de aceea se și întâmplă, poate au nevoie de cineva în viata lor care sa i dirijeze

| LordCristobal a răspuns:

1.Daca as fi fata nu m-as simti implinita daca iubitul meu ma ia de nevasta la presiunile mele. Dragoste cu forta nu se poate si nici casatoria nu trebuie sa fie grabita.
2.Nu cred ca as ajunge in situatia de a fi presat de sotie sa ma casatoresc, eu sunt foarte hotarat de felul meu si daca nu am chef sa ma insor nu ma insor si fata care ma preseaza la cap cu chestia asta va deveni fosta iubita.

| iulia0514 a răspuns:

Și dacă e invers?

| Miruna333 a răspuns:

Cea mai mare prostie cand incep femeiele cu ultimatumuri sau fel si fel de replici, santaje emotionale, etc. Nu as face asta niciodata, sa trag de cineva, deci, nu este cazul

| ILoveBlackCats a răspuns:

Cam rade seful asta de tine, nu? Ti se pare ok sa te faci de ras?

| DoctorInFemei a răspuns:

Ba dorele esti un terminat du te culca te