| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema este adevarat ca barbatii insurati isi gasesc refugiul si linistea in bratele gagicilor tinere si frumoase?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey Verginica, e adevarat ca dupa ce te caci la hotel te stergi la c*r cu prosoapele de fata?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multi isi inseala nevasta mergand la sex contra cost, monotonia asta sau nu le convine ca a imbatranit sotia

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat! Un barbat insurat, riscand cu altele, nu are cum sa-si gaseasca linistea in bratele lor, dimpotriva, se expun si stau in stres ca pot fii prinsi.
Sincer, astia sunt patetici care cred ca una tanara il vrea pe el ca-i inca viril, cand doar banii lui conteaza, iar pentru asta primesc servicii sexuale.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Unele persoane care nu se inteleg si nu se iubesc... da, pot sa faca si ce ai descris tu acolo.

| Freya1 a răspuns:

Da,daca au luat langa ei o femeie pe care nu o iubesc, daca sunt gunoaie fara sentimente, sau încearcă să facă ceva de genul dar fara speranta daca pun intrebari de **** (precum asta) pe TPU.

| Sofer a răspuns:

Când se plictisesc de soțiile lor cel mai bine e în brațele altor femei tinere care le satisfac orice dorința.

Doar daca nu sunt compatibili sexual cu nevestele sau mai raman in casnicie din considerente de alta natura.

In principiu, intr-o casnicie functionala, partenerii sunt compatibili, se cunosc foarte bine intre ei (ce si cum le place), au sentimente si stiu sa se satisfaca reciproc mai bine decat ar putea sa o faca un sau o necunoscut/a.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Asa am auzit și eu!
Mai ales cei bătrâni cu cardul plin!