| Moldovan_Cristina_1983 a întrebat:

De ce atrag barbatii insurati?

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu-i atragi! totul se intampla in mintea ta! repinge-i asa cum vin! (barbatii sunt tot barbati si daca sunt insurati!) bafta!

| NeimaginabilA a răspuns (pentru DNSK):

Prin "barbat" te referi la un cocalar sau un barbat?

| DNSK a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Toti suntem la fel, crede-ma! si eu sunt la ideea k nu insel ca mai bine ii spui sa se duca si sa t lase decat sa faci de astea! k nici mie nu mi-ar place sa fiu inselat! da nu bag mana in foc pentru mai tarziu! acum pot sa zic eu multe, stii u.planurile de acasa cu alea din targ nu se prea potrivesc!

| NeimaginabilA a răspuns (pentru DNSK):

Deci vrei sa zici ca tu te ascunzi sub "asa-s toti parbatii" pentru ca nu te poti abtine sa nu te duci dupa una

| PisSsy a răspuns:

Asta-i o intrebare bunalaughing. Probabil gasesc la tine ceea ce nu gasesc acasa.happy

| KainSanctus a răspuns:

Teai gandit ca pari genul de femeie foarte independenta si stapana pe ceea ce face cu viata ei si poate asta le place cel mai mult barbatilor insurati, sa evadeze cu o femeie hotarata si cu caracter din lantul casniciei. Eu nu pot sa-ti spun nimic sigur ci doar imi dau cu parerea. Un sfat insa: ai grija sa nu destrami niciodata o familie!

| Moldovan_Cristina_1983 explică:

Nu am destramat nici o casnicie