| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume am o dilema care imi perturba linistea psihica, este adevarat ce se spune ca soferii de locomotiva sunt adevarati armasari in pat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca mai exista așa ceva, daca CFR da faliment măcar devin staruri porno

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Hmm, stiam eu ca am gresit undeva...trebuia sa ma fac mecanic de locomotiva!

| darrio2007 a răspuns:

Posibil. Când intră in tunel nu mai ies decat pe partea cealalta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa!
Ai vazut vredodata vreun sofer de locomotiva? laughing
https://kmkz.ro/sites/default/files/styles/social/public/pensionar_cfr.jpg

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

De ce ii subestimezi?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ca-i vazui mai pe toti batrani, grasi, cu burta si fata buhaita

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cunosc cativa mecanici de locomotiva, si se cam chinuie sa prinda cate ceva de fotut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,dar de-a lungul vieții mai omoară câțiva tâmpiți involuntar

| OmBanal33 a răspuns:

Mi-ai starnit curiozitatea laughing