| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume. Am un prieten care a trecut prin asa ceva: a avut o relatie de un an jumate s-a despartit de iubita deoarece ea a facut criza de isterie si l-a injurat ca la usa cortului din cauza ca acesta refuza sa ii cunoasca parintii. Prietenul meu este genul de persoana care daca intra in relatie nu il intereseaza parintii partenerei, chit daca relatia e lunga si nu accepta casatoria si nu vrea sa aiba nici cel mai mic contact cu familia partenerei. Ce parere aveti? De ce fetele nu vor sa accepte relatii linistite si sa nu fie necesar sa ne cunoastem parintii?

Răspuns Câştigător
| UnBroken2016 a răspuns:

Haios. Prietenul tau imi aminteste de ex a mea care tot nu vroia sa imi cunoasca parintii chiar daca am fost cativa ani impreuna. Diferenta e ca mie nu mi-a sarit mustarul pentru asta. Ce sa zic, caractere diferite.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru UnBroken2016):

Ex-a? Frate cum ai putut sa scapi asa fata?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Distanta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prienenul tau e un idiot care trebuie sa se maturizeze.