| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, aseara am asistat la o scena pe care nu o voi uita curand. Am fost acasa la niste prieteni casatoriti si dupa ce am terminat de mancat sotia s-a ridica sa mearga spre bucatarie iar un prieten s-a ridicat si el in acelasi timp sa mearga la baie, dupa ce s-au ridicat, sotia prietenului respectiv a observat ca el a cuprins-o de spate pe sotia gazda si s-a facut toata rosie si a dat cu pumnul in masa de aproape mi-a varsat berea. Seara a continuat normal...dar ce scandal a primit acasa...nu vreti sa stiti. Ce parere aveti? Cum ati reactiona fetelor in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| StefanIlAreMare a răspuns:

Bine ca berea e in siguranta, Doamne fereste ce catastrofa se putea intampla

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

De ce nu a mers sa le zică, ca nu este bine ce fac.

| Goete a răspuns:

Mi se pare normal ca sotia acelui prieten a fost revoltata in momentul in care el nu s-a ridicat pentru a ajuta la strangerea mesei si spalatul vaselor in bucatarie, ci din contra, a vrut sa scape cu pretextul ca merge la baie

| Strwberrs a răspuns:

Prietenul acela avea cumva 13 ani de facea asa minunatii?