| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, mă aflu în toaleta unor prieteni căsătoriți și încerc sa îmi revin și sa mă liniștesc după scena tulburătoare la care am fost martor. Prietenii ăștia au organizat o masa delicioasa și am fost invitat eu și încă câțiva prieteni căsătoriți și necăsătoriți. După ce am terminat de mâncat sotiile, cu excepția uneia s-au apucat sa adune farfuriile de pe masa. Ea se uita la ele cum adunau iar soțul ei i-a făcut semn și i-a zis " nu ai de gând sa ajuți și tu?" și în acel moment i s-au făcut femeii ochii roșii și a dat cu pumnul în masa și a început sa urle "nu iti este rusine? cum îndrăznești? eu nu sunt sluga ta" apoi i-a dat o palma. Băieți cum ati reacționa în situația asta?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma ridicam si strangeam eu farfuriile, ca doar femeia nu e sluga mea.

14 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

M-as desparti de o asemenea proasta. Pai o femeie desteapta, m-ar bate acasa, cand suntem singuri...nu de fata cu toata lumea.

| iulia0514 a răspuns (pentru wildthing):

Corect o femeie adevărată nu își bate bărbatul în publichappy

| LordCristobal a răspuns:

Mai Verginica mai sa stii ca tu esti Ion Creanga de pe TPU.Esti un povestitor autentic
Iti vin scenariu si xand esti pe veceu.
Revenind la intrebarea ta ma despart imediat de acea iubita nervoasa.
Nu de alta dar linistea mea e foarte importanta.
Nu imi place sa imi fie tulburat echilibrul.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru LordCristobal):

Dar nu sunt scenarii, sunt intamplari adevarate

| anonim3247 a răspuns:

Scenariu foarte bun.

| blackann a răspuns:

rolling on the floor

| iulia0514 a răspuns:

Un pic prea exagerat scenariu o femeie întreagă la minte nu ar face o scenă de față cu alte persoane!
Prin absurd dacă ar fi adevărat as recomanda soțului sa o duca la un psiholog/psihiatru

| dullcat a răspuns (pentru iulia0514):

Toate scenariile lui sunt exagerate. laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru iulia0514):

Nu e scenariu

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru dullcat):

Nu e scenariu și nici restul intrebariilor mele nu sunt scenarii

| iulia0514 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

E prea exagerat sa fie adevăratwinking dar dacă tu zici ca e adevărat asa o fi

| sammie a răspuns:

Aș pleca de acolo.

| TdrAnne a răspuns:

Ce faci mă in toaletă?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru TdrAnne):

M-am retras sa mă liniștesc