| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume ati facut sex in tren vreodata? Daca da cum au reactionat pasagerii cand v-au prins?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Am făcut la cușetă dar am scăpat, nu m-a prins nimeni. big grin

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu nu, dar l-am vazut odata pe unul care a footut cateva picioare in scaunul din fata...deci se pune ca facea sex, nu? Ei bine, ceilalti pasageri i-au batut obrazul si i-au spus ca nu-i frumos ce face.

| RAY a răspuns:

Dar daca faci deasupra trenului si ești ajutat de vântul in spate sa o penetrezi se numește orgie pe timp de vânt

| Violleta2022 a răspuns:

Unde puii mei ai putea face sex in tren?
Pe tampoanele dintre vagoane? laughing
Ca doar nu vorbesti de wc de 50cm patrati care este puternic mirositor, ca-ti moare instantaneu "interesul"...

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Daca persoanele sunt slim fit reusesc sa faca sex in 50 cm patrati

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mai, adica cum, tu discriminezi acum grasutii? laughing

| ionur a răspuns:

Ce nebun eștilaughing)))

| H4pPy a răspuns:

Au zimbit