| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, azi iar m-a bagat seful in sedinta ca nu ma concentram la munca si eram agitat din cauza dilemei. Fetelor cum reactionati atunci cand iubitul va face sex oral dar fix dupa sex oral fuge la baie sa se spele pe dinti?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Trebuia sa se spele inainte!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca -i chestie de bun simt si igienic sa te speli pe organele sexuale inainte de sex, cat si dupa sex.
Reactia de a merge la baie dupa sex, este de altfel perfect normala!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș rămâne chiar mirată,
Căci porcii nu se spală niciodată,
Când o fac lată,
Cu o fată,
Cu sula-n dinți.

| Sofer a răspuns:

Pai da logic ca mergi sa te speli pe dinți. Sa dispară gustul ala sărat de păsărica...