| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume iar am varsat cafeaua pe mine din cauza dilemei. Fetelor cum reactionati cand iesiti in oras cu iubitul vostru la un suc si cand vine chelnerul cu nota de plata v-o paseaza voua?

Răspuns Câştigător
| emilllyya a răspuns:

Cum sa reactionez? Oricum eu una cred ca fiecare ar trebui sa isi plateasca consumatia, asa ca nu conteaza cui ii este data nota.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru emilllyya):

Stimata domnisoara eu sunt barbat si nu permit nici unei femei sa scoata nici macar un leu din buzunar pentru consumatia ei cand ies cu ea in oras. Dumneavoastra trebuie sa va ridicati standardele si sa va apreciati mai mult

| ZyRRe a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Ești un mare idiot. Da, la prima întâlnire plătesc eu. Dacă mai urmează și altele, fiecare își plătește consumația.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru ZyRRe):

Iarta-ma frate dar nu esti barbat adevarat daca nu esti in stare sa achiti consumatia iubitei tale PUNCT

| ZyRRe a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

N-ai inteles ce am zis.

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Il bat de pica fructe din el ca la aparat.