| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, va salut de la birou, mă aflu aici cu colegul meu pe care l-am făcut sa plângă din cauza dilemei mele, șeful a văzut asta și m-a taxat la salariu. Sunt foarte neliniștit din cauza dilemei mele. Doamnelor, sunteți divorțate și aveți un copil din căsătoria aia, în momentul de fata sunteți intr-o relație cu un domn și va plănuiți concediul. Căutați cazare și voi ii spuneți domnului ca vreți ca copilul sa doarmă cu voi în camera. Iubitul pare dezamăgit și va întreabă " dar cum facem sex dacă sta copilul cu noi în camera?". Cum reacționați când vedeti ca el pune problema așa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facem sex când adoarme copilul. Buștean.hee hee

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Singura mea dilema este de ce ai colegi care plang pentru orice prostie.

| iulia0514 a răspuns:

Ce colegii plângăcioși ai zici ca îs muieri!
Revenind la întrebarea ta sa ști ca atunci când ești de acord sa ai o relație cu o femeie care are un copil va trebui să-ți asumi și faptul ca acel copil va sta cu voi 95 % din timp și în vacante 100% ca doar nu-l puteți lăsa de capul lui și voi sa ca vedeți de ale voastre ca doar e un copil nu un catel! Dacă ar fi al tău te asigur ca nu ai gândi așa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai tragi pe nas de obicei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*ce tragi

| MrNuggets a răspuns (pentru anonim_4396):

Fara suparare dar arati ca o fata basic din orice oras

| anonim_4396 a răspuns (pentru MrNuggets):

De ce m-as supara? happy

| blackann a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi-ti de viata ta basic, la fel ca si chipul tau.