| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, nu stiu cum sa va spun dar azi am fost foarte tulburat din cauza unei dileme, era cat pe aici sa lovesc un tip pe trotineta cu masina, slava cerului ca m-am oprit la timp. Doamnelor, imaginati-va urmatoarea situatie scapata de sub control, mergeti la nunta unei prietene din gasca si acolo va intalniti cu fostul sot care se afiseaza cu o fata mai tanara ca el si ca voi, frumoasa, sexy, senzuala iar el se vede topit dupa ea si este foarte tandru si atent cu ea in public. Cum reactionati? Va faceti rosii si dati cu pumnul in masa stiind cand erati impreuna el nu era asa atent si dragastos cu voi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu si frumos, ca orice om cu creier si educatie sanatoasa: zambesc si ma distrez frumos, ignorand fostul sot si fatuca cu care se afiseaza.
Sunt la nunta sa ma bucur pentru casatoria mirilor, nu sa o fac pe detectivul pentru fostul sot, care oricum nu mai atrage si nu mai dai nici o ceapa degerata pe el.

Ceea ce nu intelegeti voi barbatii este ca nu putem fii geloase pe un barbat de care tocmai am scapat, divortand de el sau parasindu-l. Noi va aruncam de gunoaie si altele va iau de buni.

1 răspuns:
| Emma30555 a răspuns:

Eu nu as considera o mai frumoasa chiar daca ar fi mai tanara. Daca si eu as fi cu un partener as crede ca se poarta asa dragastos cu ea doar ca sa mi atraga atentia sa cred eu ca e fericit, si chiar daca as fi singura, daca exagereaza cu atitudinea as crede ca e doar teatral ca sa mi starneasca gelozia.