| deeapanda a întrebat:

Hey lume sad bine am o problema ffff rusinoasa zic eu straight face e vb despre un baiat supper dragut ma topesc cand il vad :X si un var de-al lui mi-a zis ca vrea sa fie cu mine happy [el ma iubea de acum un an ff mult dar nu prea am bagat de seama sad ] tampita am mai fostt! si acum partea rusinoasa e ca n-am mai sarutat niciun baiat si mi-e frica daca no sa-i placa cum sarut? crying cv sfaturi cum sa fac va rog mumosss! multumesc kiss

3 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

N-ai de ce sa-ti faci aceste griji laughing! Toate trecem prin asta, stai linistita. Dupa primul sarut n-o sa mai ai aceasta problema. Fii sigura de tine. Daca baiatului ii place de tine, atunci n-o sa-i pese daca saruti wow sau etc. Se intampla oricui! :*

| DenyTPU a răspuns:

Nu iti fa griji happy. Te va iubii cum vei fi tu. Dar ca sa nu iti faci griji uite ca sa faci: Gandeste ca e doar un vis si o exersare pentru tine cand te pupi laughing. Ar parea ciudat dar atunci ca sa nu iti fie rusine gandeste alt undeva ca si cum tiar fii rau in masina. Bine? Sper sa fie ceva de folos! Pup :* Pa

| liviuliviu91 a răspuns:

Fi sincera cu el.