| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume ce parere aveti de faptul ca atunci cand o fata posteaza pe fb poze cu iubitul ei impreuna si primesc comentarii si like-uri de la persoane care le prezice nunta, iar iubitul nu da nici un like la postare si nu raspunde la comentarii?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Iubita a dat hide la postare ca el sa nu vada.Ce nebunatica

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poate nu are chef sa raspunda si isi lasa iubita sa o facă

| DannySh a răspuns:

Nu cred ca e niic strasnic in aceasta situatie, Deseori baietii nu sunt atrasi de toate aceste maruntusuri, precum pozele. Like-ul si comentariile nu inseamna nimic intr-o relatie. Daca se iubesc cu adevarat pozele si cte like-uri au nu importawinking FUNDA)))