| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre tipii care posteaza pe facebook poze cu muschii la vedere, mai ales cand se incordeaza.Vreau multe pareri. Fara comentarii urate.Fiti doar sinceri in exprimare.Mersi.

Răspuns Câştigător
| DianaBtw a răspuns:

Adevarat. dar cu ce te incalzesc niste comentarii primite pe facebook la niste poze?

12 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Gay.
Vor doar sa se laude.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Inseamna ca muschii sunt ce au mai bun, tot ce pot arata si vor sa se laude cu ei.

| Axys a răspuns:

Vor sa para atractivi! tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sufera de narcisism

| Ichnat a răspuns:

Cum sa zic sa nu sune urat... Nu gasesc cuvintele!

| DianaBtw a răspuns:

Pai cam asa s-a ajuns pe facebook, daca stii ce vreau sa zic. Fetele isi fac poze la posterioare si la sani (trebuie' sa para atragatoare sau ele stiu de ce fac asta... dar eu una nu le inteleg. ) iar baietii isi arata abdomenele, isi fac poze de la spate cand se incordeaza. si multe altele. Multa prostie. parerea mea.

| anonim_4396 explică (pentru DianaBtw):

Spre exemplu cunosti o persoana in realitate, o vezi zilnic si ti se pare ok, si dupa aia dupa aproape un an, sa vezi ca posteaza pe facebook muschii lui etc.Mi se pare ridicol. Aparentele inseala foarte rau in cazul unora.

| DianaBtw a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam asa. Multi se schimba. Se ascund dupa masti. Si cu prima ocazie, fug disperati spre asa-zisa 'popularitate'. Pacat. Degeaba ai muschi. nu cu fizicul trebuie sa te mandresti.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DianaBtw):

" nu cu fizicul trebuie sa te mandresti", dar nici sa te rusinezi. un fizic frumos se obtine cu multa munca si sacrificii

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Foarte bine punctat happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru DianaBtw):

Pentru ca sunt pasionat de asta si am destui prieteni pasionati de asa ceva happy

si daca as gandi ca tine "cu ce te incalzeste aia sau ailalta", poate as ajunge ca tine, sa ma inchid intre 4 pereti si sa traiesc in izolare, daca nu ma mai incalzeste nimic din exterior

| DianaBtw a răspuns (pentru Cosmin86):

Ma rog, fiecare cu parerea lui.

| DianaBtw a răspuns (pentru Cosmin86):

Adevarat. dar cu ce te incalzesc niste comentarii primite pe facebook la niste poze?