| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume ce parere aveti de fetele care au ajuns proaspat sotii si se apuca sa stearga din lista de fb a sotului fete single si sexy?

Răspuns Câştigător
| Ahatus a răspuns:

Ca-s proaste, uneori omul mai are nevoie si de o laba.

14 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Ce spui tu aici? nu prea inteleg. adica exista asa barbati prosti? se casatoresc si sotia ii sterge fete din lista? nu exista asa ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Este strict problema lor!
De obicei sotii fac chestia asta, dar vad ca nu se mai sesizeaza nimeni, atata vreme cat o fac barbatii.
Oricum, fiecare face ce vrea in casnicia lui!

| WaterDrop a răspuns:

Doar un idiot le-ar da parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aci o profeție divină, de ultima oră, marca Intum.
Peste exact 2 ani, 3 luni și 6 săptămâni o să divorțeze. laughing

| DeathOfDreams a răspuns:

E ok să fie geloasă, dar să intre în lista de Facebook al soțului ei și să șteargă orice tipă care arată bine, e ceva jalnic.

| ExprimareLibera a răspuns:

Niste nebune, vor să îi bage în cap ideea de monogamie

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Fiecare face ce vrea in relatia lui.
Persoanele din afara relatiei conteaza mai putin cand te insori.
Parere despre sotii?, dar parere despre barbatii care accepta ca sotia lor sa faca curatenie in lista lor de FB.
Ideea e ca fiecare traieste cum vrea, indiferent de parerile noastre sau ale altora.
Pot spune ca am o parere despre cei care isi baga nasul in relatia altora, fiind foarte interesati de ce face ala asa sau aia asa.

| Axde a răspuns:

Din moment ce e sotul meu nu ar avea ochi pentru acele fete, deci nu m-ar deranja prezenta lor in lista lui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Axde):

Dacă te aștepți ca soțul/viitorul soț să nu fi atras (sexual) de alte femei poți să aștepți mult și bine. Același lucru poate fi spus și despre femei, nu cred că există vreo femeie care să se uite strict la soțul ei. Emoțional de exemplu are/ va avea ochii doar pentru tine, dar în ce privește sexualitate n-aș prea crede.

| Axde a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt si barbati adevarati. Aceia nu se uita sa insele. Din pacare sunt raritati.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Axde):

Nu e vorba de înșelat, dar pur și simplu nu ai cum să inhibi complet instinctul sexual. Cum am zis chestiunea e valabilă și pentru femei, nu doar pentru bărbați. Și nu eu spun asta, ci faptele o spun. Persoana care spune că nu s-a uitat la uno alt/ă tip/ă atractiv/ă d.p.d.v sexual, înafară de partener minte.

| Betrix a răspuns:

Ca sunt geloase

| COSMIN20041705 a răspuns:

Fac un lucru bun, deoarece daca barbatul si-a facut sotie pai nu ii mai trebuie alte "fete" in viata lui

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru COSMIN20041705):

Ma sperie sa aud asta din partea unui barbat halele maica sfanta