| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume de ce lumea pe Facebook cand un cpuplu posteaza o poza cu ei de ce toti sar cu comentarii gen: cand nunta? cand jucam la nunta? cand jucam la botez?

Răspuns Câştigător
| Matei_Ciprian_Ciobanu_1990 a răspuns:

Daca ai bitcoin cumpar

3 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Lipsa de inspirație laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Nivelul de cultura si valoarea IQ-ului respectivilor comentatori reflecta complexitatea educatiei si educatia lor, de-a dreptul... pueril. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda,asa i pe la noi. Faci nunta, te intreaba de copil... Faci un copil, te intreaba de un al doilea, il faci si pe al doilea, va opriti la doi?laughing