| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, tocmai am vazut ceva pe Facebook care m-a nelinistit. Vad poza unui cuplu iar la comentarii a aparut intrebarea magica "pe cand nunta?" Iar barbatul a raspuns "nu ne grabim". Ce parere aveti de situatia asta? Oare iubita lui s-a suparat cand a vazut raspunsul lui?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Se supara mai rau daca raspundea: nu, nu vreau sa fiu sclavul sotiei!

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Acel comentariu a fost facut la cererea partii feminine a cuplului respectiv, ca sa-l forteze pe momârlan sa se gandeasca s-o ceara de nevasta. Sa vezi scandal de acum incolo... rolling on the floor

| ania a răspuns:

Trebuia sa raspunda eventual doar in dreptul lui, nu prea cred ca ea s- a bucurat.

| RAY a răspuns:

A facut isterie si acum e sus pe tavanul tau si te linge cu limba ei mare, e un fel de isterica necasatorita

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt nevaccinati, de aia nu se grabesc.

| Sofer a răspuns:

Nu e motiv de supărare... Toate la timpul lor.

| siriusblack98 a răspuns:

Cred că s-au pus și ei de acord în această privință cu mult înaintea comm-ului deci nu se supără nimeni.

| Werrich a răspuns:

Si dupa nunta apare intrebarea: "Pe cand copiii?"
Nu s-a suparat iubita.

| Crackman a răspuns:

Pai daca nubse grabesc, de ce sa se supere?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Am o situație asemănătoare în cercul de prieteni. Cuplu, el a cerut-o pe ea, ea a acceptat... Și după ce au venit din vacanta ea ii rupe capul cu nunta nunta nunta, detalii, invitați. Și săracu om e satul de chestii de genu. Pe față vorbește cu ea și pe la spate mi se plânge mie ca se grăbește prea tare aia a lui. De parca se grăbesc femeile sa le ia cineva sa nu rămână singure, zici ca e întrecere sau ceva sa se asigure ca nu rămân ca un cur de mâț bătut în ploaie

| mdc98 a răspuns:

Tipic.
Denota imaturitate, lipsa de responsabilitate, lipsa de sentimente etc.