| BeInnocent a întrebat:

Cum vi se par fetele care pe facebook sunt etichetate intr-o poza si ele la comentarii posteaza"Vai x_x " ..sau " CE FATA AM! I don't want to see STERGE "?laughing Mie penibile.

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Îmi sunt indiferente așa că trec peste.
Baftă!

| floriasdfg a răspuns:

Mie foarte penibile, chiar patetice.

| ImHere a răspuns:

Pitipoance, proaste, penibile, jalnice, fara creier, vor sa iasa in evidenta, se dau in stamba, isi semnalizeaza prostia.

| antoantonia a răspuns:

Zici asta ca nu ti s.a intamplat niciodata sa te eticheteze cineva intr.o poza si sa nu iti placa. daca ti se va inampla asta o sa vezi cat de naspa e.

| Doηηa a răspuns (pentru antoantonia):

De acord!

| BeInnocent explică (pentru antoantonia):

Stiu cum e.Am trecut si eu prin o perioada de asta, dar in momentul de fata nu imi mai e rusine.Sunt eu.