| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este adevarat ca barbatii casatoriti care au si copii noaptea se gandesc cu regret dupa iesirile in club cu gagicile faine si dupa bautele cu tovarasii?

Răspuns Câştigător
| Nyarlathotep a răspuns:

Slava cerului ca nu sunt casatorit happy

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mann inainte de a face pasul asta trebuie sa fii hotarat in ceea ce faci, daca regreti e clar ca nu e ceea ce ti ai dorit, multe relatii din ziua de azi sunt superficiale si pe interes

| Sofer a răspuns:

Cred ca da. Orice bărbat își aduce aminte de amintirile frumoase care le-a avut înainte petrecând cu băieți și fetele în club.

| SG1995 a răspuns:

Depinde, eu personal nu aș avea altfel de regrete, pentru că nu am avut și nici nu mi-am dorit serii de beție și panarame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil că regreta, că la vârstele alea au fost niste puștani imaturi, nicidecum bărbați
.

Răspuns utilizator avertizat