| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este adevărat ca dj-ii radio zu aleg perioada asta sa facă orașul faptelor bune ca sa scape de munca și curățenia de acasă și presiunea sarbatorilor pe care în general sotiile le pun asupra soților? Oare ei isi fac de cap cu colegele lor acolo în căsuța fermecată?

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Totul e posibil cine știe ce orgii pun în aplicare sub paravanul căsuței fermecatelaughing

1 răspuns:
| blackann a răspuns:

Eu asa cred, se intampla multe lucruri demonice in casuta fermecata.