| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume este adevarat ca exista un grup de barbati numit "vanatorii himenului"?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Celor care le place virginele?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Ceva de genul

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Masculul alfa colectioneaza astfel de trofee,dar chestia asta o stim cu toti din istorie ca virginele simboliseaza puritate,armonie, putere, e un trofeu scump in lumea masculina, un barbat frumos, inalt care atrage sexul opus da are sanse dar unu ca majoritatea sta dupa ea si 2, 3 ani si nimic nu e nici o atractie, asta pentru ca fetele fertile cauta alfa asa sunt programate genetic, asa a evoluat homos sapiens, femeile tinere aleageau cei mai buni vanatori ele puneau pret pe fizic /carcater iar barbati pe tinerete, frumuste ambele sexe au dus specia mai departe, fara alegerile lor nu am fi existat

9 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

DA, eu fac parte din grup, sunt maistru clasa a 4-a

| Drimmero a răspuns:

Cine mai sunt si prapaditii asta? Nu am auzit de ei, maestre!

| WaterDrop a răspuns:

Da exista, insa trebuie sa indeplinesti cateva conditii.Succes!

| Steam321 a răspuns:

Nu am auzit de acești vânători poate doar in mintea ta o fi nu stiu ce sa zic