| RAY a întrebat:

Oare mai exista barbati alfa cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Orice femeie indrogostita, crede ca barbatul ei e....alfa! In cativa ani devine barbatul obisnuit!rolling on the floor

19 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Există dar trebuie să îi cauți. Lumea asta e mare... poți găsi diverse personalități în fiecare zi happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rayuț, ai lăsat bad boys și ai început cu bărbații alpha? Trist, dar mă așteptam.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu am inceput nimic e o curiozitate atat, incerc sa cred ca badbpys e un mit aspectul fizic conteaza in prportie de 90% degeaba esti tu bad daca arati ca dracu nimeni nu pierde timpul cu tine tu aratand ca moartea, nu vad nimic trist in asta

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt gay daca asta vrei sa spui, bisexual etc

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

"degeaba esti tu bad daca arati ca dracu nimeni nu pierde timpul cu tine tu aratand ca moartea" rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor laughing laughing efectiv mor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90%? Exagerezi, fi realist!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Bine daca e sa vorbim de barbati pentru noi aspectul conteaza cand stam cu o femeie, pentru ele cred ca conteaza totul banii, fizic, inteligenta, noi cautam sex mai mult ca asa suntem programati genetic ele resurce dar si un mascul alfa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știu că nu ești gay, îmi spuneai dacă era așa, tu ești mereu sincer în toate privințele.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

E prima oara cand discutam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi tu că e prima oară?
Mai gândește-te.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Poate am mai discutat o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai avem disponibili doar barbati beta si gamma

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Care e diferenta intre barbati beta si gamma?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu am de unde sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recensământul arată că da.

| lilianaadelina a răspuns:

Majoritatea doar Beta.

| ʎpooɯ a răspuns:

Da, dar aia se numesc masculi tongue