| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, intrebarea se adreseaza sotiilor. Stimate doamne cand sotul dvs pleaca cu prietenii lui la o cabana sa joace fotbal si sa se distreze ca in vremuriile bune, cum reactionat daca la postarile lor pe Facebook apar gagici faine si tinere? Va sunati sotul si faceti scandal la telefon?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Daca are smecheria la el sa agate gagici tinere si frumoase insurat fiind inseamna ca sta bine pe vrajealawinking mai nasol e de ratatii care nici singuri cuc nu agata laughing vorbesc cu bulani pe net care au poze cu fete la profil laughing)
Ce sa zic, nu m-as bucura f tare laughing ar trebui sa faca niste eforturi ca sa il iertwinking

4 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Depinde de relații. Sunt și soți geloși pe soțiile lor care mai ies cu prietenele și invers. De regula dacă ajung sa nu se respecte reciproc se ajunge la divorț decât dacă nu sunt interese materiale, bunuri în comun etc. Un sot inteligent nu ar posta pe Facebook poze compromițătoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa fim sinceri!
nu-s ele prea atente la postarile lui de pe Facebook, are si ea treburile ei. Hi hi hi
Sotia ne are sub papuc, suna indiferent daca sunt altele sau nu sa nu stea prea mult ca altã datã nu mai pupã fotbal big grin

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

"nu sunt prea atente la postarile sotului"? eu cred ca tu glumesti sau ai avut norocul sa ai asa iubita. toate iubitele mai ales cele devenite sotii monitorizeaza 24/24 h telefonul si Facebook-ul sotului

| dragodana a răspuns:

Salut!
S-a dat dracu cand vine acasa!
Normal ca nu urmeaza nimic bun.Noroc ca nu am Facebook.I-am spus de la inceput, cat timp eu nu aflu e ok.Dar daca aflu, fac stanga-mprejur si nu vreau sa-l mai vad niciodata.
Din moment ce a plecat sa joace fotbal, aia sa faca, nu chestii "extracuriculare."Fetele alea s-au materializat langa ei?