| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, nu va vine sa credeti prin ce moment trec acum, imi tremura picioarele si abia reusesc sa va scriu. Ma aflu in fata unui club unde am sarbatorit ziua de nastere a unui prieten insurat si au venit mai multi prieteni. In local se afla fosta lui iubita care e o bomba sexy in comparatie cu sotia. El cand a vazut-o i-au sclipit ochii si a invitat-o la un dans. Sotia a vazut ca el danseaza cu fosta si a facut scandal, s-a crizat si a plans in hohote, a dat cu pumnii in masa si a trantit un scaun. Eu am incercat sa o calmez si era sa imi dea in cap cu sticla de whiskey, noroc ca am prins-o de mana si i-am luat sticla si am reusit sa o imobilizez. A venit sotul ei si au plecat imediat amandoi. Ce parere aveti de situatia asta? Voi cum ati reactiona?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In locul tau goleam drk sticla aia.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai bine o calmai pe bomba aia sexy, daca tot voiai sa-ti ajuti prietenul, laund-o de acolo si cine stie, poate primeia si tu ceva.
In alt topic te laudai ca la petreceri de acest gen, iese cu sex...ori tu ai iesit de data asta si fara sex si cu picioarele inmuiate.
Ca sa vezi cum a mai trecut 1 luna, fara sex.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Total gresit, eu am vazut-o pe fosta dupa ce a vazut-o el asa ca nu aveam cum sa o iau de acolo si in plus eu nu ma incurc cu fostele tovarasilor mei. In legatura cu sexul, dupa ce mi-am revenit dupa soc m-am intors la beute si am agatat o gagica faina si am facut sex pana dimineata

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sex facut odata pe luna sau odata la 2 luni cand ai cate o petrecere, este frectie la picor de lemn, fata de cei casatoriti care au sex chiar si odata la 3 zile. Aici esti intra-daevar depasit de situatie si in mare pierdere.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Eu am petreceri in fiecare saptamana

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sigur, imaginare si cu unic participant: tu laughing

| Emma30555 a răspuns:

Povestea ta e doar una imaginară.

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Dar omul e amuzant

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

E slab, e doar libidinos

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Mai bine asa,decât un ipocrit, fals, prefăcut, moralist pe tik tok, tipul spune exact ce vrea, și eu la fel, minciuna are picioare scurta

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Nu spune ce vrea, doar isi imaginează

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Emma30555):

Simt invidie

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Fiecare cu fanteziile lui, ale mele costa între 50 și 100 de euro, depinde de fata, dacă nu atragi sexul opus cumperi sex

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Asta nu rezolva nimic,doar te frusteaza,și eu sunt în situația asta,mam înscris în en aplixati, bani dați aiurea, îți vad poza Block instant, nu stau sa îți descopere sufletul, nu ca sunt materialiste ca am amici care câștigă minimul pe luna, eu și dacă as face 1 milion de euro pe minut, tot nu ar fi vreuna atrasa de mine, dar e bine sa te eliberezi și sa recunoști ești om nu robot, frustrările duc la nebunie, iubirea nu vom primi de la sexul opus, ocupați timpul cu cariera

| Emma30555 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu e invidie, dar am impresia ca toate povestirile tale sunt doar rodul imaginației tale, și ca de fapt stai mult prea mult în casa în loc sa experimentezi cu adevărat viata

| Lukasssz a răspuns:

Pai as fi plecat de acolo casatorit cu fosta

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Ăla nu o iubește cu Adevărată altfel nu avea ochii pentru altcineva niciodată.

Nu o iubește cu Adevărată a uitat de ia imediată cand a vazut o pe fosta cum arată deci? Corpul acelei femeie la atras asta înseamnă? Ca el nu o iubește pe actuală fiindcă? Îi pasă de corpul femeie aceia si are ochi pentru femeie frumoase pe cand acea femeie îl iubește cu Adevărată si îi pasă cu Adevărată de el altfel nu o dorea atâta de tare tot ce a facut el in fata ochilor ei sa lacrimile acelei femeie erau de durere nedefinită pe pe care o avea în inima ei

El nu o merită el nu o iubește cu Adevărată.