| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, savurand cafeaua alaturi de o colega incantatoare cu un bust generos dar din pacate casatorita am dezbatut o dilema interesanta initiata chiar de ea. Se plange ca sotul ei cand fac sex nu ii ofera preludiu si sarutari si doar trece direct la treaba iar in 5 minute totul este gata. A mai adaugat ca inainte de casatorie era tandru, atent, migalos, nu ii scapa nici un centimetru, iar dupa ce s-au casatorit preludiul nu mai exista. Intra direct, 5 minute sex si atat fara tandreturi.Ce parere aveti? Am auzit si eu mai multe plangeri ale doamnelor in aceste privinte, nu mai spun de mamici, acolo partida de sex e pe ceas. Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Dar multe dileme mai aveti voi la munca si multi timp la dispozitie sa dezbateti toate astea. Ba cu o colega, ba cu seful, ca cu femeia de serviciu. Si ai ceva cu busturile doamnelor. Un fetish ceva?
Ca raspuns la intrebarea ta: doamnele primesc ceea ce ofera. Daca decat asteapta tandreturi, sa ramana cu asteptatul, daca si ele ofera o sa si primeasca, fie casatorite fie necasatorite.

| Paulyka36 a răspuns (pentru GdX):

Nu-ți bate capul cu el că sigur e un copil fara viitor care nu are ce face și umple pe aici topicul cu întrebări ciudate.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru GdX):

Suntem multi fumatori si avem nevoie de pauza de tigara

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Insoara-te si vei vedea pe pielea ta, ce si cum.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

Nu frate eu nu fac greseli din astea eu sunt burlac pe viata

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pana intr-o zi cand vei vedea ca nu ai pe nimeni langa tine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca rutina isi spune cuvantul.

| Freya1 a răspuns:

E din cauza anilor impreuna, din cauza monotoniei si de cele mai multe ori din cauza lipsei de iubire.
Ce părere sa am? In momentul in care nu iti mai convine ceva in relație poti sa comunici sa rezolvi si in caz contrar sa pleci.

| Sofer a răspuns:

Ca sexul ar trebui sa fie la fel dar cred ca dispare pofta sexuala.

| RefinedStrings a răspuns:

Pai ce sa spunem?
In timpul casatoriei intervine monotonia. Sex pentru orgasm.
Partea buna este ca, colega ta, 100% ar fi dispusa unui schimb de orgasme.
Succes!

| tup3u a răspuns:

Eu zic să-i facă oral dacă nu-i convine.

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns:

Ce e aia sex fara preludiu?!
Sa bage divort urgent, altfel o sa ajunga o secretara irascibila si nepoliticoasa din cauza sotului care nu o fufu cum trebuie.