| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când ieșiți la întâlnire cu o fata, intrați în restaurant și va așezati la masa, discutați diverse și ea începe sa va mângâie piciorul vostru cu piciorul. Apoi realizați ca are pielea aspra, uscata și cu calusuri. Fata continua câteva minute bune și va irita tare, cum gestionați situația, cum o faceți pe fata sa se oprească?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

O liniștesc cand ii arat ce unghii am la picioare

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Are raie?

| dullcat a răspuns:

Retragi piciorul, nu e asa greu.

| Sofer a răspuns:

Scoți piciorul și fugi de acolo.

| LordCristobal a răspuns:

Imi retrag piciorul si ii spun sa nu imi mai atinga piciorul.

| iulia0514 a răspuns:

Of mama dar e foarte simplu îi recomanzi un dermatolog bunwinking

| ILikeBlackCats a răspuns:

O omori, ce sa spun.
Nu poti sa iti tragi piciorul mai încolo?

| CtinMarian a răspuns:

Verginica, parerea mea e sa nu reactionezi urat fata de ea, fi tu diplomat retrage piciorul lent, sau eventual daca exista o atractie fizica din partea ta si a ei profitati de moment intr-o alta ambianta mai placuta happy

| adrian54353545 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta odata