| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când ieșiți la întâlnire cu iubita voastră și ii povestiți despre cât sunteți de atent cu mama voastra și câte lucruri frumoase i-ați cumpărat recent, iar iubita voastră arunca pe jos paharul ei de băutura și îl sparge și începe sa urle în restaurant ca ei nu ii oferiți nimic și nu sunteți atent cu ea cum sunteți cu mama voastra. Da cu pumnii în masa și la final va lovește în fata cu ornamentul floral de pe masa și isi tranteste scaunul pe jos și apoi pleaca?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Alta iubita, ca doar nu poti schimba mama laughing

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Intrebi baietii care au iesit cu fete de clasa generala sau? Pentru ca niciun adult normal nu ar face asa ceva.Mai taie din scenariile astea penibilute.