| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, sunteti de acord ca infidelitatea este un lucru inevitabil?
Eu strig in gura mare DA!

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu ai idee cate fete am sedus ele fiind "foarte serioase". oamenii adora chestiile ce nu le pot avea. Esti mai atras de o fata misto, sa zicem un 9 sau 10 care e cu un "nasol" de mana. In capul tau de erou se trezeste acea barbatie "cum sa uita la ala?" Si asa iti vine sa-i arati tu cat de grozav esti laughing)
In cazurile de fata nu asa se procedeaza, dar in general baietii la asta recurg.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar de revelion la cabana,

| J0B0MAT a răspuns:

Inevitabil la tine si la cabana ta.winking

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru J0B0MAT):

rolling on the floor cabana a fost, este si mereu va fi un factor favorabil infidelitatii

| R0R0 a răspuns:

Uneori chiar este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca tu te apuci sa strigi in gura mare ca exista Mos Craciun, asta inseamna ca exista?

Infidelitatea este probabila dar, inevitabila, in niciun caz.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Nu exista mos craciun?

| J0B0MAT a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ba da, ba da existawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu raspunde la o intrebare cu alta intrebare!

Numai eu am voie!

| GrungyCacti a răspuns:

Daca esti barbat adevarat nu recurgi la infidelitate.