| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, tocmai am iesit de la vot si incerc sa ma adun, am fost martor la o scena ca in filmele americane. Voi cum ati reactiona daca ati merge la vot si ati vedea ca unul din oamenii comisiei de vot ii da o palma peste fund la o doamna care se pregatea sa intre in cabina de vot?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Daca nu a intrat cu ea in cabina de vot, degeaba i-a dat palma aia.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ias zice ce faci gheorghe? A imbatranit nevastata?

| DeyCj a răspuns:

M-aş amuza.Probabil că se cunoşteau sau chiar sunt un cuplu şi şi-o permis să facă asta.

| corbulalbrosu a răspuns:

O imaginatie (minciuna) intratat de GOGONATA nici ca se putea sa vina din alta parte. rolling on the floor laughing rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

As incerca sa nu dau mana cu omul respectiv.

| Emilian65 a răspuns:

Parerea mea despre acel domn este proasta.

| Sofer a răspuns:

I-aș zice. Pot sa ii dau și eu o palma la fund după ce iasă din cabina de vot?

| alina2k18 a răspuns:

laughing mie mi-au zis ca am unghii frumoase si nu mi-au facut nimic sad

| Crackman a răspuns:

O directiona ca pe oi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a votat cu PSD si de aceea.

| wexceptional a răspuns:

Cat de tare a dat si in public nu-i frumos daca nu e nevasta sau amanta de gradul II cel putin. m-as fi prefacut ca nu am vazut nimic pentru ca nu e treaba mea dar i-as fi spus ca nu e un domn galant nu asa se trateaza o doamna macar era frumoasa?
tu creca esti invidios ca nu ai pus tu mana pe bucile ferme si incerci sa te aduni

| Stochel a răspuns:

Poate o cunoștea pe acea persoana de si-a permis acest lucru si așa nu ar fi nimic de mirare

| Paulyka36 a răspuns:

Tu ești dus rău cu pluta omule, ai probleme psihice.

| Gabrielela2003 a răspuns:

Poate a votata cu PSD/PNL
Si a vrut sa o pedepseasca, oricum daca nu a intrat cu ea in cabina de vot nu-i mare lucru, nu e ceva la care sa te miri e ceva amuzant( Din punctul meu de vedere)

| FabianaYasmina a răspuns:

Ma vere dau zilnic de tine pe aici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FabianaYasmina):

Pune intrebari din astea incontinuu de 10 ani incoace...