| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, azi-noapte nu am putut dormi din cauza ca m-am gandit la chestia asta: cand intr-un cuplu iubita e grasa iar barbatul slabanog, cum fac acestia sex? Daca fata vrea sa stea deasupra nu ii este greu barbatului sa se desfasoare? Ma gandesc din punct de vedere al fizicii. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| darialux a răspuns:

In acest caz poate baiatul nu va fi de acord ca fata sa stea deasupara

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Important e sa te simti bine in pielea ta cu alegerea facuta

| Cristina788 a răspuns:

Eu eram grasă inainte și prietenul meu imi zicea mereu ca sunt grea când ma urcam pe el sa fac sex

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Cristina788):

De ce nu faci sport sa slabesti? mi mila de iubi tau

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai, desfasurarea o face cel de deasupra, adica grasa.
Dar tot e nasol pentru 'slabanog', se duce naibii tot cheful.

| Sofer a răspuns:

Dacă se urca ea deasupra îl dezumfla. Cu una grasa faci sex în diferite poziții doar ca nu o pui sa stea deasupra.

| Endoryus a răspuns:

Ce viata trista si banala trebuie sa ai sa nu poti dormi de gandul altora. Hai o intrebare, 2, 100, 5 ani dar esti prea trist. Si prea troll.