| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care m-a neliniștit teribil toată noaptea iar la lucru am fost varza de Bruxelles și șeful s-a uitat urat la mine. Sâmbătă am fost în club și am văzut un cuplu super pasional și iubitor, mai târziu după câteva ore buna fata pleacă cu prietena ei, el merge sa le conducă și apoi se întoarce în club și continua distracția împreună cu prietenii lui. Ce părere aveți? Fetelor cum ati reacționa în situația asta?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

O fata deschisa la minte si-ar lasa iubitul sa se distreze in club alaturi de prietenii lui.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu zic sa pui varza la fiert. Cu afumătură. E trăznet!

suntserios
| suntserios a răspuns:

"la lucru am fost varza de Bruxelles"
adica puturos?

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce intelegere au avut cei doi, care au parut atat de pasionali.

| sammie a răspuns:

Mi se pare ceva foarte normal.