| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, vreau sa spun ca astazi foarte nelinistit am fost din cauza discutiei de la munca cu un coleg, mi-a povestit o situatie scapata de sub control, era sa cad de pe scaun. M-am certat si cu seful ca nu am fost productiv astazi. Cand v-am spus ca femeile sunt in stare de orice ca sa ajunga neveste, m-ati facut nebun...e uita ca vin cu exemple concrete. Colegul meu are un prieten care a prins-o in flagrant pe iubita lui ca o santaja emotional pe mama lui ca sa il preseze pe el sa o ceara de nevasta. Instant s-a despartit de ea si a trimis-o la plimbare, nu i-a pasat ca fata plangea si se ruga sa o ierte. Ce parere aveti de asta baieti? Cum ati reactiona daca iubita voastra ar face la fel?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Verginico, repară drk scaunul ala, ca era sa mai cazi de pe el de cateva ori.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumva baiatul era minor sau handicapat? laughing

Nu vad nici o relevanta in influentarea sau santajarea mamei baiatului, mai ales daca este vorba despre un barbat inteligent, capabil sa decida pentru el insusi, de aceea am intrebat, daca barbatul ala are vreun handicap psihic, fizic sau este minor si este sub tutela legala a mamei lui.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

M-as plictisi.
As pune-o sa stranga bani de nunta. Si casa. Si copii.
Daca se conformeaza, o iau si de pr... nevasta. E prea buna oferta, pentru ceva ce oricum voiam sa fac.

| Emma30555 a răspuns:

Si ce castiga dacă o lua de nevastă? El de ce nu o lua?

| Allemando a răspuns:

Săracu' om, cu ce scorpie avea de a face! A procedat bine.

| lickypuss a răspuns:

In Spania la capsuni cu ea!

| Motanul12 a răspuns:

Mai multe fomei pentru dicurile noastre