| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy...Ma puteti ajuta va rog frumos sad? Uite deci povestea suna cam asa:E un baiat care ma place si care vrea sa fie cu mine, insa eu nu stiu ce sa'i raspund. Toate sunt innebunite dupa el. Mie nu-mi place F mult de el, insa nu stiu ce sa fac? Sa accept sau nu? va roooog ajutor crying

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Conteaza daca celelalte il plac sau nu? Daca tie nu iti place ce rost are? Daca iti place doar putin ar trebui sa incerci, nu ai ce pierde.happy

| irina20 a răspuns:

Daca iti place, accepta.Nu cred ca are vreo legatura fetele care-l plac.Gandeste-te ca probabil te place mult daca din atatea fete te-a ales pe tine big grin
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acceptallaughing

fa ce iti pofteste inima