| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau sa fac un baiat sa ma placa. Eu l-am placut mai demult si azi am aflat ca si el m-a placut pe mine mai de mult. Familiile noastre sunt foarte bune prietene iar noi ne intelegm super ok. Petrecem revelionul impreuna si atunci as vrea sa-l fac sa ma placa cumva. Nu stiu cum. Ma puteti ajuta, va roooog mult de tot.

1 răspuns:
| YakuzaFlorin a răspuns:

Da, deci ia-l incetisor, eu stiu pune capu pe el adica pe umarul lui, ia-l de manuta, chestii din astea usoare tongue si vezi cum reactioneaza daca iti place cum reactioneaza poti chiar sa il si incerci sa il saruti tongue.