| TiaFCRB a întrebat:

Hey...mie imi place un baiat mult de tot
Nu stiu dca ma place...zi vreaus a aflu sta de aceea ma apropoii de el cat pot de mult
La un momnet dat a rebuit sa plec de afara acasa si cand am spus pa acesta mi-a spus,, off deja pleci dc nu mai stai?" si se uita seducator la mine sau mereu adica mereu insemnad des imi pune mana pe picior vb mult cu mine si se uita inn ochii mei mult nu lasa privirea in jos.
Mereu imi spune draga si pa draga
Credeti ca ma place? Sau totusi credeti ca r trebui sa fiu mai seducatoare sau ceva de genul? Dca nu ma place ar fi de preferat sa m acomport normal? sau sa incerc sa-l fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| DanielaMaria22 a răspuns:

Buna,parerea mea e ca si el te place si are aceiasi dilema ca si tine, iti poti pune una dintre prietene sa il intrebe daca te place dar el sa nu stie ca tu ai pus-o ca sa vezi la ce sa te astepti.

4 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Draga,draga,pan' ti-o baga...

| Roses a răspuns:

Fii tu insuti smug Bunatatea este adevarata frumusete la cineva. happy

| TiaFCRB explică:

Scuze ca nu se intelege dar am scris repedebig grin