| denisa_8961 a întrebat:

Hey ofer fundita... din greseala o aflat un baiat ca il plac eu inca nu vroiam sa-i spun dar un coleg de al meu a facut-o si imi pare ca nici nu ii pasa dar am observat ca cateodata se holbeaza la mine si eu logic la el si nu stiu ce sa fac oare nu ii pasa ca il plac sau ii place putin de mine, stiu ca la discoteca el vorbea cu un prieten despre mine ca ma aratat cu degetul dar nu pot afla ce i-a zis ca eu nu ma intelg chiar deloc cu ala dar na... pana la urma ce fac?

Răspuns Câştigător
| Nykwtza a răspuns:

Hmmm! Nu cred ca e o idee buna sa-i spui tu ce simti pentru el! (va credea ca esti usuratica (scuze de expresie) si poate sa profite de tine ). Si nu cred ca e o idee buna ca sa rogi o prietena sal intrebe daca te place! Mai bine fala un pic gelos! happy Lasal pe el sa faca primul pas!winking

3 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Acuma daca tot a aflat nu ar strica sa-i zimbesti nitel din cind in cind, si daca nu reactioneaza in decurs de o saptamana atunci sau nu esti genul lui sau nu te merita ca e prost.

| anDa a răspuns:

Baietii (unii) apreciaza sa iti exprimi sentimentele in fata lui. Poti incerca sa porti o discutie cu el, fata in fata, si sa ii explici ca simti ceva pentru el. Mai departe ramane de vazut si ce va spune el. Succes!

| Angyclon a răspuns:

Vorbeste cu el deschis si intreaba-l ce simte pentru tine. Daca nu te simti in stare roaga o pritena care se intelege cu el sa il intrebe fara sa dea de banuit.(o prietena in care ai intredere)