| Elena1234456 a întrebat:

Sunt cu un baiat de la alta clasa. Mi-a placut foarte mult de un coleg dar el ma tot evita si chiar daca a atiut ca il plac nu ma baga in seama. Am inceput scoala si s-a aflat ca sunt cu el, a devenit trist brusc, nu prea mai vorbea cu nimeni, el care era "bufonul" clasei. Astazi stateam pe o banca si a venit la mine si a inceput sa faca misto de mine si prietenul meu, el care nu mai zambise de o saptamana. Dupa au venit niste colegi si a inceput sa faca misto de mine. Cand suntem mai multi ma evita, dar cand sunt cu prietenul meu se holbeaza la noi. Ce credeti despre comporamentul lui? Oare e gelos?

4 răspunsuri:
| dani13 a răspuns:

Tot ce pot sa zic este, ca tu esti cam GAY, POPO rolling on the floor)). Iar despre el bine face ca te evita din cauza ta ar fi considerat si el Gay.
Gayuleeeee laughing)
Funda? rolling on the floor))))

| Elena1234456 explică (pentru dani13):

Sunt fata, retardule happy.

| dani13 a răspuns (pentru Elena1234456):

Ups scuze nu m-am uitat la nume... laughing)

| Alexbosuuu23 a răspuns:

E foarte probabil te sfatuiesc ceva deoarece sunt baiat si s e rade de mine in clasasa ca na mai gresesc la intrebari si na te sfatuiesc sa ii intrebi dac le e ciuda si nau ce s amai zica daca aia rad de tine plus ca si noi avem un bufon in clasa care vorbeste in timpu orei si e diliu na ce sa zic