| denisa_8961 a întrebat:

Hey ofer fundita la cei care ma ajuta cu un baiat. Imi place de un baiat si mi-e frica sa-i spun ce simt ca mi-e frica de un refuz, eu ma holbez la el cam insistent ca nu pot rezista si el oberva dar se uita si el la mine pana cand nu mai mai holbez eu la el, atunci nici el la mine. Si am aflat cai place de o fata nu stiu care asta incerc sa aflu. Eu vreau sa rog un prieten de al lui sa i l intrebe daca ma place sau ceva de genul, altceva imi puteti spune ca sa fac sa aflu daca ma place ca nu stiu? Fac orice!

Răspuns Câştigător
| denysame a răspuns:

Si la mine este acceasi situatie.am pus un coleg sa ii spuna dar zice"vai acum ma plac copii" nu ca are 20 de ani de zice asa sunt 2 ani dif intre noi... Da poti sa pui pe cineva sa ii spuna dar poate in gandul lui sa zica"Pai bai, asta are nevoie de avocati sa vb"? Sau sa ii spui direct in fata daca ai un "tupeu" mai mare

Oricum succes!

4 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai de ce nu ii spui tu asta?happye mai bine sa ii spui tu pentru ca poate pr p care il rogi tu sa ii zica poate eu spune altfel spune-i uh:*

bafta

| Mihai7best a răspuns:

De ce nu vorbesti tu direct cu el printr-o pauza, o ora libera doar voi doi si intreaba-l daca te place si daca zice ca da spune-i ca si tu simti acelasi lucru pentru, iar daca zice nu sad spune-i ca a ok eu credeam altceva

| Miuriel a răspuns:

In primul rand nu te mai uita insistent la el deoarece vei pica prost tuwinking Sincera sa fiu iti zic ca nu e bine sa rogi un prieten de al lui sa il intrebe pentru ca nu poti sa stii ce ii va spune si cum va formula intrebarea si te poate face pe tine de ras...incearca sa vorbesti tu cu el si iti va fi mult mai bine...incearca sa nu pui pe altcineva sa vb cu el, chiar daca e o persoana de incredere.Bafta:*

| Cheers a răspuns:

Spune'i ce simti