| Ranya a întrebat:

Hey! Pentru baieti: Cum reactionati cand ajungeti in momente intime cu o fata, si va dati seama ca are sanii mult mai mici decat ceea ce vedeti voi cand poarta sutien? Radeti, jigniti, nu va deranjeaza dk va place fata, sau nu bagati in seama aspectul?

Răspuns Câştigător
| perro12 a răspuns:

Pt mine nu ar fi nici o problema daca are sani mici deoarece o iubesc si asta conteaza.Adevarul este ca sani mari le plac tuturor barbatilor, dar asta depinde numai de gusturile fiecaruia.Deci cum spuneam daca observ ca are sani mai mici decat atunci cand poarta sutien nu conteaza!(cel putin pentru mine)

Sper sa te ajute acest raspuns

HF

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu i-as da importanta sanilor pentru ca mai important e fundul si pasarica laughing

| Narfundo a răspuns:

Pai ...in mod normal as zambi putin dar nu i-asi arata de ce zambesc.Sincer m-as gandi pozitiv si mi-as spune in cap ca sunt buni asa cum suntlaughing.

| cossmy a răspuns:

Fetele cu sanii mici sunt chiar mai senzualesmug...ma rog, nu chiar plate cca scandura, dar decat cu silicoane, sa zici ca are mingi, sau niste chestii enorme, mai bine asa. Mie since imi plac fetele cu sanii mai mici. Pana una alta, can iese afara, poate sa'si puna sutien cu burete, si in bat, tot aia faci cu eithinking

| Pedala a răspuns:

Tu iti bagi vata in sutien si vrei futting? bravo!

| crysty08 a răspuns:

Nu bag in seama

| daddu a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa radem, daca iti place fata iti place asa cum este ea. PS : nu am problema asta cu prietena mea :X =p~

| mygirl_the_best a răspuns:

Daca iubesti ca adevarat nu cred ca te intereseaza aspectul fizic al corpului

| alysefu a răspuns:

Am ajuns in momente intime dar nu si la sex dar nu am bagat de seama cat de voluminosi ii avea... acum fiecare cu parerile lui thinking

| Alexandrion_6425 a răspuns:

Nu conteaza pentru mine daca are sanii mari sau mici. Nu rad si nu jignesc. Pe mine ma atrage personalitatea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sani conteaza ci persoana cum ii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma deranjeaza

| kimi a răspuns:

Nu conteaza marimea ci formatulwinking