| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Poate e cam penibil dar as vrea si eu niste vorbe de "agățat" (scuzați expresia) pentru ca îmi place de o fata dar nu stiu ce sa mai vorbesc cu ea. Funda

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Mai intai o saluti, apoi gasesti subiecte comune de discutie cu ea. Fetele la care merg "vorbe de agatat" nu sunt de o caalitate tocmai buna.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele nu sunt pesti,totul e sa vb cu o fata,daca te place sigur te va contactata, fizic, comportament, latura fianciara /depinde ce fata, ca daca aia e frumoasa tu urat ghici ce va iesi? cumva trebuie tezit interesul cuiva pentru tine, suntem oamenii avem interese, ai grija cum vorbesti /te imbraci etc

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca niste vorbe "de agatat" sa te faca mai "cool" dar numai in ochii unei fete la fel de"inteligente". Incearca sa foloseste cuvintele cele mai simple si uzuale insa subiectul discutiei sa fie antrenant sau captivant si vei vedea ca orice fata te va aprecia.

| Albert_George_1998 a răspuns:

Tatal tau e cumva covetar ca ai niste chifle foarte frumoase
Tatal tau e cumva hot ptc a luat stelele de pe cer si le-a pus in ochii taiwinking