| Sava_Marius_2001 a întrebat:

Buna am 16 ani si am probleme cu fetele as vrea sa stiu cum sa vorbesc cu ele sau sa stiu o tehnică de agățat va rog ajutați-mă.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă tu în loc să fii natural cauți tehnici de agățat se văd deja și cauzele problemei.

| Morphines a răspuns:

Cea mai bună tehnică este naturalețea.
Bun, folosești o tehnică anume și o „agăți" (De parcă ar fi umeraș), dar apoi ce mai faci? Poți să folosești alte tehnici pentru a rămâne zilnic alături de ea?
Nu.
Deci, naturalețe.
Baftă și succes! happy

| Aika十六 a răspuns:

Buna!
Tehnica de agatat... laughing
Fii doar tu, fii politicos, fa glume, oricum cine te place, te place asa cum esti.
Pa, pa!