| izzy67 a întrebat:

Buna TPU mie imi placve de un baiat da si el a venit spre mine si a spus ce faci andreea eu timida i-am spus bine asa a doua zi a venit la mine eu ma uitam la TV si el a stat langa mine era 9 seara am intrebat asa Dani asa il cheama vrei suc el a zis da si dupa mama dus l-am luat l-am pus pe masa m-am impiedicat se dparca a facut eu si am cazut in bratele lui si ne-am sarutat
Ce credeti a facuo el ca ma place sau din greseala

Răspuns Câştigător
| adelina_3340 a răspuns:

Eu zic ca nu a focut-o din greseala O.O big grin

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Si eu zic la fel, ca nu a facut-o din greseala... Vb cu el, intreaba-l daca nu vrea sa fiti impreuna...
Sper ca te-am ajutat! Funda|?>Plzzzzzzzzzzzzzzzz

| alexiaa a răspuns:

Nimeni nu se saruta din gresealahappyPoti fi sigura de asta.Ma bucur pentru tinehappy

| Blondda a răspuns:

Improblabil sa fie o greseala. Ca dupa ce ai povestit tu pare ca a fost ntionat.

| Polaris a răspuns:

A fumat urzici înainte.

Răspuns utilizator avertizat
| umbra99 a răspuns:

Pai,e complicat sa dai un verdict sigur. Daca va parea putin mai timid cand te vei mai intalni cu el probabil te place.Totusi daca nu nu inseamna ca nu te place, inseamna ca trebuie sa ramai(accidental)singura cu el. Apoi intreaba-l

| izzy67 explică:

Ia taci fa