| anonim_4396 a întrebat:

Maine ma intalnesc cu un baiat si nu stiu despre ce sa vorbim vreo idee. tinand cont ca am fost odata impreuna si ne-am sarutat.dar de mult.2 sau 3 luni

5 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

laughing))) esti comedie. auzi sa-ti propui subiecte de discutie laughing))
mai bine lasa totul sa vina de la sine. si daca e ca cineva sa-si dea silinta ca intalnirea sa mearga bine e el, nu tu!

| andreeeeaaaaapwp a răspuns (pentru SunnyDay88):

Nu e chiar o intalnire l-am chemat sa vina pe la scoala.el e dupa masa la un liceu

| SunnyDay88 a răspuns (pentru andreeeeaaaaapwp):

Si ce motiv ai invocat ca sa vina?

| andreeeeaaaaapwp a răspuns (pentru SunnyDay88):

Vreau sa-l intreb ceva

| SunnyDay88 a răspuns (pentru andreeeeaaaaapwp):

Pai si e greu sa vii cu o intrebare? poti incepe cu "ce faci?"si vezi de aici unde duce. sau "cum e la scoala?"eventual cum se descurca la mate ca ai nevoie de ajutor.