| ionutz255 a întrebat:

Hey,salut! Ce simtiti cand faceti sex? As vrea si eu sa aflu

6 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Pai sexul care duce la orgasm este cea mai mare placere pe care corpul unui om o poate simti, iar in general multi au orgasm masturbandu-se dar nu se compara cu sexul. Totusi imediat dupa orgasm iti va trece toata placerea si parca te saturi sa mai faci sex fiindca hormonii nu-ti mai domina creieru. Dar la majoritatea nu trece mai mult de 1 ora si iarasi li se urca la cap si pot incepe din nou procesul reproductiv.

| Ho1 a răspuns:

Ma simt parca sunt intre nori

| blueSky_3324 a răspuns:

Fericirea suprema si-ai vrea sa nu se mai termine...

| DanyelFSN1 a răspuns:

Pai cand am facut sex am simtit o caldura.M-a excitat rau, parca eram mort sau alcv, simteam doar palcerea atatalaughing)

| Hotmama12 a răspuns:

Fa sex si vei aflawinking

| WarGaming a răspuns:

Placere frate laughing mai bine decat cand te masturbezi