| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare doar pentru. baieti:Cum va simtiti atunci cand va faceti laba? as vrea si eu dar nu-s cum!

Răspuns Câştigător
| RaMoNa_3228 a răspuns:

Buna te pot ajuta eu bineinteles daca vr sa prim sfaturile mele
Laba o faci frecanduci p''' o miscare de du-te vino.

6 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Oameni buni nu mai faceti ceia ce unmit voi"laba" se cheama masturbare si e pacat grav se pedepseste aspru.Cei din care posteaza intrebari aici nu au mai mult de 16 ani...trezitiva oameni buni e pacatsad

| Jigsaw a răspuns:

Intrebare pusa la vrajeala? Te simti placut, normal.

| TrollHeart a răspuns:

Pai...un fel de placere care te inmoaie si e ca si cum te-ar ghidila dar nu vrei sa te scarpini si nu te deranjeaza funda? big grin

| Narcis196 a răspuns:

Da cine isi mai face labalaughing acum faci direct sex trebuie satisfac oricum amandoualaughing)

| MarRianN a răspuns:

Te simti bine, splendidthinking
@Allrc24 se pedepseste aspru? E un pacat grav? "uau", ce e asa rau în a te masturba? În ziua in care va veni CINEVA cu o dovada CLARA ca exista aceasta divinitate numita "Dumnezeu" voi crede si eu ca masturbarea e un pacat foarte grav:-

| any_1963 a răspuns:

Minunat,si daca vrei iti smulgi 2 coaste din piept tio iei in gura si o sugi ca pe o bomboana