| WeLoveToParty a întrebat:

Hey salut, uitati cum sta treaba, cunosc o fata care e cu aproape 2 ani mai mare, ne intelem super ok,glumim,radem, si..amandoi ne simtim super cand vorbim, si avem o groaza de lucruri in comun. ne placem reciroc, ne gandim mereu unul la altul, si...credeti ca conteaza daca e mai mare cu aproape 2 ani?

Răspuns Câştigător
| Grg_Maryus_1996 a răspuns:

Frate sincer si eu sunt cu o fata mai mare si chiar nu.i nici o problema, pentru ca daca va iubiti cu adevarat dragostea nu are limite(varsta, rasa, inaltime, bani etc.)Iti urez noroc asa cum am si euwinking

8 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Amice.Exista o problema aici.Eu la 17 ani am fost cu o tipa de 20.Nu merge. Odata ce vei face sex cu ea nu va dura mai mult de o saptamana pentru ca nu esti suficient de matur pentru ea.Ea are alte asteptari si vrea de la viata un barbat si nu un barbat in formare.Renunta la ea. Sfat parintesc crede-ma.Renunta la ea si nu te mai gandi niciodata la ea

| mona a răspuns:

Chiar nu conteaza deloc ca e mai mare

| Lexiiii a răspuns:

Daca voi va simtiti bine unu cu altu, nu vad vreo problema. Daca tineti unu la altu si va intelegeti si nu va certati din orice nimicuri din punctul meu de vedere altceva nu conteaza.

| Azµre a răspuns:

Depinde de ce relație există între voi! Depinde de mentalitatea ei și de cât de matur poți fi tu!

| Z6 a răspuns:

Stii normal baiatul ar trebui sa fie mai mare cu cel putin un an, pentru ca baietii evolueaza mai greu din punct de vedere mintal! dar, iubirea asta nu are varsta si marime! Daca va intelegti bine, si va place sa stati impreuna, si daca va intelegeti bine, e perfect!
Incearca sa fii ceva mai matur, sa nu fii prea copilaros. risti sa o pierzi!

| gabriel6426 a răspuns:

Dragostea nu are varsta frate

| MillionDollarBaby a răspuns:

Nu-i nici o problema, ba din contra ai pe cineva mai mare decat tine si probabil cu mai multa experienta si asta nu poate sa fie decat numai de bine happy

| bubulina76 a răspuns:

Iubirea nu are varsta, dar daca va iubiti reciproc asta este tot ce conteaza... si v-a intelege-ti nu ai de ce sa te lasi "intimidat" de varsta