| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Se apropie Valentine's Day si as vrea sa-i fac un cadou dragut baiatului de care imi place insa nu stiu ce... Vreau ca prin el sa-i arat ceea ce simt pentru el si sa-l impresionez. Sfaturi? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

Pai daca vrei sa-i faci un cadou dragut ai putea incerca cu un ceas sau un parfum, sigur va fi impresionat.Eu zic sa-l lasi pe el sa te impresioneze prima data si sa-ti faca cadouri, iar dupa poti sa-i oferi si tu cadouri, bineinteles daca meritahappy

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

O felicitare făcută de tine, ceva hand made făcut de tine. Și mai vorbește cu el happy

| Generalul a răspuns:

Poti sa-i faci cadou o caricatura sau un portret personalizat de la www.comanda-caricaturi.ro

| Tess a răspuns:

Ciao. Uite un articole care tratează exact idei de cadouri. Este foarte interesant şi la obiect.
http://eumerit.blogspot.ro/2013/02/cadouri-pentru-barbati.html
Baftă multă.