| anonim_4396 a întrebat:

Hey.stiti acum 2 luni imi placea de un baiat dar apoi cica mi-a trecutbig grin! a inceput sa-mi plac de altul etc. Aseara mi-am dat seama ca incep sal plac iar! Am visat ca prietena mea cea mai buna l-a intrebat dc nu ma place(asta s-a intamplat si in realitate). el i-a zis ...in fine nu stiu exact ce ea zis. dar faza tare este ca nu i-a spus ca nu-i place cum arat big grin credeti ca am o sansa? sau macar ziceti-mi cum sa numi, mai plac de el. adevarul e ca e frumos dracubig grinMS fundita

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Vinty u zici sa te afli intreaba vb in cunostiinta de cauza eu zic ca ea nu merita(scuze daca nu iti convine). Daca te cuplai cu el stateai 2 luni si dupa aia iti trecea.Mie mi s-a intamplat asta si eu o iubeam ff mult si dupa 1 si ceva vine la mine ca vrea sa fiu din nou cu ea da ea sa pespartit de mine pentru unu cu 4 ani mai mare.Pff gandeste-te daca simti ceva si dupa aia mai vedem nu asa ca se imbraca brumos sau ca are i fraza smechera.

3 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Pai vorbeste tu cu el dar sa nu-i zici auzi tu ma placi? ca te ia in ras

| Xpert2000 a răspuns:

Nu meritabig grin

| nicegirl4kiss a răspuns:

Ms pentru sfaturibig grin